Home Місто Центр іпотерапії ”Тріумф” відсвяткував день народження

Центр іпотерапії \”Тріумф\” відсвяткував день народження

107
0
Вже упродовж трьох років до Станишівки у Центр іпотерапії "Тріумф" везуть дітей, для яких спілкування з кіньми і спеціальні вправи життєво необхідні. Відкриттю клуба передувала довга історія і власний досвід його засновниці і керівника Олесі Марчук.
 
Свого часу вона завдяки заняттям кінним спортом позбулася важкої хвороби. Через роки в такий же спосіб вилікувала власних дітей і вирішила вдосконалюватися в цьому напрямку, передає Житомирська хвиля. 
 
"Дізналася, де можна цьому навчитися, отримала сертифікат Тбіліської медичної академії, маю свідоцтво Таврійського національного університету імені Вернадського, їздила на фахові конференції в Україні і за кордоном. Тобто, підвищувала кваліфікацію, привозила знання. Починали з лікування бронхо-легеневих хвороб, тепер у нас є дітки з аутизмом, ДЦП, розумовою відсталістю", каже Олеся Марчук.

Сьогодні в центрі займаються три десятки дітлахів. У кожної сім’ї, де важко хворіє дитина – свій біль, своя історія. Але у центрі іпотерапії можуть допомогти ще більшій кількості дітей.

Як розповіла Олеся Марчук, сьогодні до Станишівки їдуть не лише з усієї області, а навіть зі столиці. Центру ж для подальшого розвитку, як повітря, необхідна власна територія (наразі працюють на орендованій) і манеж, де можна було б займатися взимку. 

 

Previous article\”Батьківщина\” визначилася з датою з\’їзду, де можуть \”почистити\” ряди
Next articleУкраїнський фільм потрапив у лонг-лист премії «Оскар»

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here