Головна Місто ”Центр вертебрології знаходиться у держвласності”, – голова Житомирської ОДА. ВІДЕО

\”Центр вертебрології знаходиться у держвласності\”, – голова Житомирської ОДА. ВІДЕО

148
0

 Центр вертебрології та реабілітації, реконструйований за кошти ДФРР та обласного бюджету, знаходиться повністю у власності держави.

На цьому наголосив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич під час відкриття Центру, яке відбулося 16 листопада за участю Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.«Центр знаходиться у державній власності – і крапка. Нікому його ніхто віддавати не збирається. Дійсно, з 2001 року були наміри цей об’єкт "прихватизувати", по-іншому це не можна назвати. Але на сьогодні за підтримки Геннадія Зубка ми відстояли його і оформили право власності. У Києві ми виграли суд, і це державний об’єкт», – зазначив Ігор Гундич.

 

 

 

Сьогодні, 19 листопада, Центр розпочинає свою роботу. Фахівці надаватимуть медичні послуги пацієнтам, які отримали черепно-мозкові травми, травми хребта і спинного мозку, судинні ураження головного і спинного мозку, а також із порушенням опорно-рухового апарату.Читайте також: Найсучасніший в країні Центр вертебрології відкрили у Житомирі

 

Нагадаємо, Центр вертебрології та реабілітації відкрили 16 листопада, за участю Геннадія Зубка, керівництва області та міста, депутатів.

 

За словами Геннадія Зубка, такий Центр – приклад для всієї України.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here