Home Місто Цьогоріч змінять зовнішній вигляд квітника на майдані Корольова

Цьогоріч змінять зовнішній вигляд квітника на майдані Корольова

120

У 2017 році КП «Зеленбуд» планує використовувати в квітковому оформленні міста поєднання традиційних однорічних квітів з багаторічними рослинами. Це дасть можливість в наступні роки економити кошти на посадці квітів та використовувати їх на роботи по догляду.

На балансі КП «Зеленбуд» знаходиться 39 квітників, з яких до кінця 2017 року планують змінити 20. В першу чергу буде змінений квітник на майдані С.П. Корольова.

«У цьому році ми плануємо змінити квітники, що є у нашому місті. Почнемо з того, що будемо до вже традиційних однорічних квітів додавати багаторічні зелені насадження. Це дасть можливість нашим квітникам нормально виглядати у зимовий період. Тому, на даному етапі пропонується поступова зміна дизайну квітників та перехід на озеленення міста багаторічниками», – розповідає директор КП «Зеленбуд» Олександр Шевчук.

Також у 2017 році КП «Зеленбуд» планує збільшити кількість квіткових скульптур. Вже розробляється проект конструкції «Метелик».

Також планується висадка дерев у місті, як в рядовій посадці, так і групами на газоні та у скверах міста. Висадка буде проводитись на Привокзальній площі, в районі Корбутівки та Польової.

Як повідомляє прес-служба міськради, для озеленення центральної частини міста пропонується посадка листяних дерев з гарною декоративною кроною.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here