ТТУ показало, як встановлюють мийний комплекс. ВІДЕО

1776

На житомирському ТТУ завершується монтаж потужного мийного комплексу. Наразі будівельні роботи вже на фінальній стадії. Всі процеси на мийці автоматизовані та з ощадливим використанням води.

Час миття одного тролейбусу чи автобусу – 10 хвилин.

Вже за декілька днів планують провести тестування. ТТУ розглядає можливість надання платних послуг іншим підприємствам та перевізникам.

Про це у коментарі Першому житомирському розповів директор ТТУ Сергій Лазарєв. 

У приміщенні вже зробили ремонт, поставили нові двері та встановили обладнання для мийки. 

«Наразі тут тривають роботи зі встановлення нового мийного комплексу. Тут повністю замінили систему внутрішнього водопостачання. На вулиці встановлено три місткості по 10 кубів для оборотного водопостачання.  Цій будівлі вже понад 40 років. Тут вперше робиться ремонт. Дуже великий обсяг робіт вже зроблено, – розповів  директор Житомирського ТТУ Сергій Лазарєв. 

У рамках отримання кредиту ЄБРР місто взяло зобов’язання профінансувати  новий мийний комплекс – це була одна з умов отримання коштів.

“Наразі продовжується монтаж самого мийного комплексу. Є надія, що вже на цьому тижні буде тестування. Після цього нам залишиться  доробити  системи скиду води та внутрішні будівельні роботи“, – додає директор ТТУ.

Ключовою особливістю  мийки є автоматизація процесу миття для пришвидшення та прискорення пропускної здатності. Ця установка використовує 85% води повторно.

Тут митимуть тролейбуси та комунальні автобуси. Можливо, будемо платно надавати послуги з миття підприємствам чи іншим перевізникам. Процес миття досить простий: в комплектації два світлофори для позиціювання водія. По першому світлофору водій зупиняється та опускається токоприймач з пульта керування. Потім запускається процес миття. В загальному, щоб помити автобус потрібно десь 10 хвилин“, – акцентує Сергій  Сергій Лазарєв. 

Роботи планують закінчити до 3 травня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here