Головна Місто ТТУ увійшло в новий рік без боргів по зарплаті

ТТУ увійшло в новий рік без боргів по зарплаті

73
0
5 січня керівництво і профспілкова організація Житомирського трамвайно-тролейбусного управління зібрали працівників підприємства, щоб привітати з новорічними і різдвяними святами. На зустріч завітали й керівництво міста та області, повідомляє управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.
 
У своєму виступі Микола Олещенко нагадав, що наприкінці минулого року заборгованість із виплати заробітної плати на підприємстві складала 6,7 млн. грн. 19 грудня у місто надійшла державна субвенція у сумі 3,9 млн. грн., а на останній сесії обласної ради було прийнято рішення про виділення коштів на погашення заборгованості по зарплаті працівникам ТТУ у сумі 2,5 млн. грн. Ініціатива було схвалена депутатами, кошти надійшли на рахунки підприємства, і напередодні Нового року всі його працівники у повному об’ємі отримали виплати.
 
„Завдання міської влади, – наголосив Микола Олещенко, – не допускати подібних боргів, не змушувати людей виходити на мітинги. Зрозуміло, основна причина несвоєчасної виплати зарплати у недостатньому фінансуванні з Державного бюджету за пільгове перевезення пасажирів. Але дуже важливо правильно організувати роботу ТТУ, щоб збільшити грошовий обіг, оновити рухомий склад транспорту, виправити маршрутні лінії”.
 
У 2012 році планується збільшити державну субвенцію для підприємства до 17 млн. грн. (проти 11 млн. грн. у минулому році). Буде збільшено й виплати з міського бюджету на підтримку ТТУ до 10 млн. грн., додав мер міста  Володимр Дебой. 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here