Головна Місто У 9-річного житомирянина, якого переїхав тролейбус, потрощені кістки тазу. ВІДЕО

У 9-річного житомирянина, якого переїхав тролейбус, потрощені кістки тазу. ВІДЕО

128
0

У Житомирі 9-річний хлопчик потрапив під колеса тролейбуса, бо послизнулася на неприбраній кучугурі снігу. Із потрощеними кістками тазу дитина опинилася в реанімації, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Свідки кажуть, що хлопчик поспішав зі школи, став перед пішохідним переходом на сніг у послизнувся. Швидко підвестися дитині завадив важкий портфель.

"Не зміг піднятися, а тролейбус якраз рухався. І він упав в районі середніх дверей тролейбуса, і вийшло, що попав під задні колеса", – розповів представник трамвайно-тролейбусного управління Руслан Галицький. Жінка-водій навіть не помітила, що наїхала на дитину. Тролейбус зупинився за кілька метрів на зупинці.

Дитина потрапила під колеса тролейбуса, бо послизнулась на неприбраній кучугурі снігу. Зараз 9-річний хлопчик в реанімації: у нього потрощені кістки тазу. Містяни нарікають на комунальні служби, які погано чистять зупинки та переходи від снігу. Міські чиновники звітують, що дороги чистять.

"Він втратив свідомість, а потім він уже відкрив очі, коли було багато людей, і була швидка", – розповів батько травмованого хлопчика Анатолій Каблов. Він не відходить від ліжка, де лежить його син. Медики говорять, що травми дитини важкі – множинні переломи кісток тазу та лівої ноги.

"Досить важка травма, котра супроводжується великою крововтратою і вимагає хірургічної корекції", – розповів завідувач відділенням реанімації обласної дитячої лікарні Юрій Ніколаєв. Фахівці утримуються від прогнозів, наскільки дитина зможе реабілітуватися після отриманих травм.

Тим часом правоохоронці встановлюються, що саме є причиною інциденту. Експертизи мають відповісти на питання, чимав водій можливості уникнути травмування дитини. Однак житомиряни винуватять у тому, що сталося, комунальників, бо ті погано чистять дороги і зупинки від снігу.

"Зазвичай чистять, але не там, де люди переходять. Треба перескакувати через ці кучугури", – нарікають перехожі. Міські чиновники поки не мають відповіді, хто ж повинен відповісти за травмування дитини.

"Я не готовий сказати. Зараз працюють слідчі", – пояснив заступник міського голови Олександр Фещенко. Разом із тим місто вже вирішило виділити 10 тисяч гривень на лікування хлопчика.


ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here