Home Місто У Баранівському лісництві відкрили лісову асфальтовану дорогу.

У Баранівському лісництві відкрили лісову асфальтовану дорогу.

124

У Баранівському лісництві відкрили лісову асфальтовану дорогу. На її побудову витратили майже 300 тисяч гривень державних коштів. Лісівники запевняють, що таких грошей не шкода, адже нові лісові шляхи забезпечать якісне сполучення та швидкий доїзд до ділянок у разі пожежі. Про таку дорогу в Баранівському лісництві давно міряли. Нині тут прокладено лише 2 кілометри дороги з твердим покриттям, проте лісівники запевняють, що вже з наступного року якісних лісових шляхів побільшає.

Головний лісник розповідає, що в цьому році побудували 2 км доріг з таким покриттям, 8 км ще додатково відремонтували і плануємо в наступному році також побудувати ще 10-12 км доріг, з них 4 км побудувати, а решту провести капітальні ремонти."
 
Така лісова дорога обійшлася державі в 299 тисяч гривень. Лісівники кажуть вона тут просто необхідна. Завдяки їй  зменшаться витрати на перевезення лісу , а також новий шлях забезпечить сполучення з найближчими населеними пунктами та сприятиме вільному доступу до лісових масивів.

В планах керівників лісництва зайнятися благоустроєм лісових територій. Незабаром тут постануть будиночки для відпочинку. Лісівники запевняють, що прикладуть усіх зусиль, аби ліс міг служити людям.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here