Home Місто У Баранівському районі за півроку надано 3849 адмінпослуг

У Баранівському районі за півроку надано 3849 адмінпослуг

97

Протягом І півріччя 2017 року у Баранівському районі було надано 3 тис. 849 адміністративних послуг.

Про це повідомляє Баранівська райдержадміністрація.

Загалом, центр надання адміністративних послуг надав 350 послуг, відділ освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та культури – 14, відділ агропромислового розвитку, архітектури та ЖКГ, управління економічного, агропромислового розвитку, містобудування, архітектури та ЖКГ – 17, відділ економічного розвитку управління економічного, агропромислового розвитку, архітектури та ЖКГ – 979, міграційна служба – 554 та відділ Держгеокадастру – 1935.

Також населенню було надано 51 консультацію.

Адміністративні послуги надаються в межах чинного законодавства. Постійно проводиться роз’яснювальна робота стосовно процедур їх надання. У районі також діють «гарячі лінії», «телефони довіри», що розглядають питання, в тому числі, порядку надання адміністративних та інших платних послуг.

Облаштовано  інформаційні  стенди  із  зразками  відповідних  документів  та  іншої інформації  для  отримання  адміністративної  послуги  без  сторонньої  допомоги.

Нагадаємо, що у Житомирі з’явиться регіональний супер-сучасний ЦНАП, де всі послуги надаються в 1 центрі за принципом «єдиного вікна».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here