Home Місто У Бердичеві демобілізували близько ста артилеристів третьої хвилі. ФОТО

У Бердичеві демобілізували близько ста артилеристів третьої хвилі. ФОТО

335

На території військової частини – польова пошта В3231(26  бригада) 9 вересня на підставі Указу Президента України № 328/2015 «Про часткову мобілізацію» у ЗСУ провели звільнення у запас близько ста військовослужбовців, призваних для проходження військової служби на особливий період у ході 3-ї хвилі мобілізації.

Про це повідомляє прес-офіцер військової частини Катерина Бугайчук

«Усіх нас поєднала неоголошена війна. Настав той нелегкий час, коли кадрові військовослужбовці крокують у ногу із мобілізованими», ‒ такими словами відкрив урочисте шикування заступник командира частини по роботі з особовим складом підполковник Олександр Володимирович Крсек.

Далі він відзначив: «Якщо перші свідомо обирали свій шлях, довго до нього йшли, то останнім довелося важче. Мобілізовані військовослужбовці раптово були змушені покинути свої сім’ї та … узяти до рук зброю».

Слова вдячності військовослужбовцям, які чесно та сумлінно служили Вітчизні протягом року, покинувши свої сім’ї та рідні домівки, висловив тимчасово виконуючий обов’язки командира військової частини – польова пошта В3231 полковник Михайло Васильович Мужук: «Ви гідно несли звання українського захисника … та подали достойний приклад своїм наступникам.…Сьогодні ми з великою вдячністю та гордістю можемо назвати Вас своїми побратимами. Щиро дякую за чесну і самовіддану службу!».


«Захист своєї країни – завжди був священним обов’язком справжніх чоловіків… Я вірю у те, що українська армія і надалі залишатиметься нашою національною гордістю, гарантом безпеки і стабільності у нашій країні,» – поділився своїми сподіваннями військовослужбовець другого дивізіону молодший сержант Майстренко Віталій Євгенович.

«Особливо хочу подякувати нашим командирам за те, що вони доклали усіх зусиль задля того, щоб ми повернулися додому живими та здоровими, – наголосив молодший сержант. – Недарма кажуть "на війні як на війні. І, на жаль, деякі із наших побратимів не повернулися… Вічна їм пам’ять. Хотілося б вірити, що з приходом уже 6-ї хвилі мобілізації нарешті ми здобудемо перемогу та настане довгоочікуваний мир. Хочеться побажати тим, хто прийшов, щоб вони гідно відслужили належний термін, дочекалися свого дємбєля та поверталися додому живими.»

Кращим військовослужбовцям, які показали приклад служіння Батьківщині щодо захисту її суверенної цілісності, були вручені грамоти та оголошена подяка.


У запас пішли ті, хто не з розповідей знає, що таке війна. Ті, хто не одноразово був на передовій, захищаючи наш із Вами спокій, відвойовуючи по праву нам належне мирне небо.

Нещодавно на зміну 3-й та на допомогу 4-й та 5-й хвилям до військової частини ‒ польова пошта В3231 прибула 6-а хвиля мобілізованих.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here