Home Місто У Бердичеві дівчина стрибнула моста у крижану воду

У Бердичеві дівчина стрибнула моста у крижану воду

207

23 листопада, близько сьомої години ранку в державній пожежно-рятувальній частині № 4, яка розташована поблизу пішохідного мосту, пронизливо задзеленчав дзвінок вхідних дверей. Чоловік швидко розповів, що щойно з мосту в річку плигнула молода дівчина і борсається в крижаній воді. 

Начальник караулу Ігор Данилюк швидко віддав наказ брати рятувальний круг, мотузки, і вже через хвилину рятувальники були на місці пригоди. Дівчина років двадцяти стояла по шию в воді, ламала руками лід, але вже не могла на нього залізти. Добре, що пройшло лише кілька хвилин, і вона ще могла рухати руками, тому міцно схватилась за круг, який помалу потягнули до берега.

По мосту йшов чоловік, який попереду неї розбивав жердиною лід, а рятувальники тягнули дівчину до берега вздовж опор мосту. Відразу викликали швидку допомогу, а я к тільки витягнули потерпілу на берег, відразу вкрили ковдрою, щоб зігрілась.

З короткої розповіді дівчини не було зрозуміло, що спонукали її на такий вчинок. Чи то якісь проблеми з хлопцем, чи то телефон в неї пропав, а батькам побоялась розповісти…

Лікарі завели потерпілу у відділення реанімації Бердичівської центральної міської лікарні.

Джерело: РІО Бердиів

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here