Home Місто У Бердичеві хворого на коронавірус не протестували відразу, бо не був за...

У Бердичеві хворого на коронавірус не протестували відразу, бо не був за кордоном

281

У Бердичеві хворий на коронавірус лікувався від пневмонії і міг заразити кількох медпрацівників, яких відправили на самоізоляцію.

Про це повідомляє місцевий ресурс Бердичів.BIZ.

Сьогодні бердичівським журналістам від головного лікаря міста Лариси Бабікової стали відомі подробиці по хворому на коронавірус бердичівлянину. Він дійсно житель міста Бердичева, який підробляв тим, що возив людей до Києва, в аеропорт Бориспіль. Ймовірно, саме там він і підчепив інфекцію.

Лікарі обвинувачують його у тому, що він не повідомив про свої контакти з тими, хто приїхав з-за кордону, а тому у нього не вдалося вчасно виявити корона вірус.

За словами Лариси Бабікової, бердичівлянин хворіє з 19 березня, перебував під наглядом свого сімейного лікаря з яким контактував і навіть ходив робити флюорографію в міську лікарню, яка показала ознаки односторонньої пневмонії. Оскільки він приховав свої контакти з людьми, що прибули з-за кордону, перебіг хвороби не викликав підозр у лікарів.

Після виявлення ознак пневмонії, бердичівлянина поклали до загального інфекційного відділення, а 24 березня він попросив провести йому експрес-тест на коронавірус, який показав від’ємний результат. Проте його перевели до ізольованого боксу інфекційного відділення та взяли матеріал для проведення лабораторних досліджень, які виявили у хворого коронавірус.

Лариса Бабікова розповіла, що хворий до підтвердження коронавірусу контактував з пацієнтом інфекційного відділення, який лежав в з ним в одній палаті (переведено до ізольованого боксу) та з кількома медичними працівниками які не мали повноцінного захисту. Зараз усі вони перебувають вдома на самоізоляції. Скільки ще людей встиг заразити пацієнт – лікарі не знають.

Щодо хворого, то його стан здоров’я оцінили як середньої важкості, він проходить антибіотичне лікування та періодично отримує кисень. У першого захворівшого на коронавірус в Бердичеві є сім’я – жінка, дитина та теща, які з ним контактували, вже на самоізоляції. Будинок пройшов дезінфекційну обробку, щодо автомобіля, то його поки ще шукають, так як у дворі будинку його не було. Проводиться робота по встановленню усіх контактних осіб. Однак на жаль, констатують лікарі, пацієнт не бажає розповідати про усіх, з ким він контактував.

Нагадаємо, у Бердичеві та Малині виявили коронавірус.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here