Home Місто У Бердичеві молодики побили та принизили літнього водія «Ланоса», бо він їм...

У Бердичеві молодики побили та принизили літнього водія «Ланоса», бо він їм не сподобався

145

Редакції видання «Бердичів Діловий» стало відомо про конфлікт, який виник між літнім водієм автомобіля «Ланос» і трьома молодими хлопцями на ВАЗ-2111.

Інцидент стався на перехресті вулиць Шевченка та Карла Лібкнехта в Бердичеві.

 

Через що все почалося, достеменно невідомо, але молодим людям не сподобалася манера водіння водія «Ланоса», і один з них з відкритого вікна став посипати свого опонента добірним матом.

Автомобілі їхали в одну сторону, виїжджаючи з вулиці Шевченка на головну дорогу, і навчений досвідом водій «Ланоса» не став вступати в конфлікт, а повернувши на вулицю Карла Лібкнехта, притиснувся до узбіччя навпроти універмагу і зупинився.

Пропустивши, таким чином, автомобіль ВАЗ-2111 вперед.

 

Однак хлопцям цього виявилося мало. Їхній автомобіль теж зупинився, і з нього вибіг один з пасажирів, який підійшов до «Ланосу» з боку водія, і намагався нанести через відкрите вікно кілька ударів його власнику.

Після цього він, не припиняючи лаятися, з силою пару раз копнув чуже авто ногою, і пішов назад до своїх товаришів, які теж вийшли з машини, готові прийти на допомогу, якщо раптом противник виявиться сильнішим їхнього друга.

 

Сівши в свій автомобіль, «весела» трійця поїхала в невідомому напрямку, а водій «Ланоса» вийшов подихати свіжим повітрям, оскільки у нього погіршилося самопочуття.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here