Головна Місто У березні житомиряни отримають дві платіжки за газ на одному аркуші

У березні житомиряни отримають дві платіжки за газ на одному аркуші

181
0

У березні житомиряни отримують дві квитанції за газ, але на одному аркуші. Тобто на одному аркуші паперу розміщено дві квитанції, на яких зазначений інший розрахунковий рахунок.

Про це інформують в Житомиргаз.

"З 1 січня 2020 року вартість розподілу газу відображається в окремій платіжці. Споживачі сплачують окремо на два різні рахунки. Перший — за газ як товар, другий — за його розподіл". За розподіл потрібно платити, навіть тоді, коли споживач не використовує газ в окремі періоди. Тому що газорозподільну систему необхідно обслуговувати і постійно утримувати у справному стані, – йдеться в повідомленні.

Є багато способів отримати квитанцію на оплату послуг газопостачання та кількості спожитого газу. Кожен обирає для себе найзручніший варіант. Звичайно можна прийти у Центр обслуговування клієнтів, але значно швидше і простіше завантажити її у Вайбер-боті, мобільних додатках 104 Mobile, чи «Особистому кабінеті» на сайті 104.ua.

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here