Home Місто У червні українців чекають зайві вихідні

У червні українців чекають зайві вихідні

91

В наступному місяці співробітників підприємств і організацій, де встановлено п’ятиденний робочий тиждень, очікують два додаткових вихідних.

А в містах, приймаючих Євро-2012, місцева влада рекомендує працедавцям влаштувати вихідні ще й у дні проведення матчів, повідомляє Українська правда з посиланням на ЛІГАБізнесІнформ.

У неділю, 3 червня, через п’ятдесят днів після Великодня, відзначається одне з найбільших православних свят – День святої Трійці. Оскільки святкування припадає на неділю, то наступний за Трійцею понеділок, 4 червня, також буде вихідним.
 
28 червня в Україні відзначається День Конституції. Оскільки цього року святкування припадає на четвер, Кабмін рекомендував керівникам підприємств і організацій для більш раціонального використання робочого часу наступного дня, 29 червня, також зробити вихідним.
 
Таким чином, завдяки Дню Конституції українці зможуть відпочити чотири дні поспіль. Однак відпрацювати 29 червня доведеться в суботу, 7 липня.
 
Крім того, Київська міська рада рекомендувала оголосити вихідними дні проведення матчів Євро-2012 у столиці – 11, 15 і 19 червня (припадають на робочі дні).
 
Львівська міська рада також рекомендувала оголосити вихідним 13 червня, день проведення матчу у Львові, щоб уболівальники змогли подивитися футбол.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here