У Гідропарку встановили модульне укриття на 50 людей. ВІДЕО

259
0

Комунальне підприємство “Парк” придбало ще два нових укриття на загальну суму 5 млн грн.

28 вересня у Гідропарку розпочалося встановлення модульного укриття, і 29 вересня виконавець розпочне монтаж такого самого укриття в Шодуарівському парку. За технічними характеристиками, ці укриття розраховані на 50 осіб, складаються з трьох модулів та мають розміри 15,9х4,0х2,5 метра. Кожен модуль повністю виготовлений із залізобетону та передбачає окреме розташування. Після монтажу модулів розпочнеться підлючення до електромережі. 

«Це трьохмодульне укриття. Чому для 50 людей? Ви всі знаєте, що в парках відпочиває дуже багато людей. Сьогодні мають завершити монтаж основної каркасної частини. Потім встановлюватимуть двері, підключатимуть до електромережі, фарбуватимуть та виконуватимуть всі інші роботи. Все дуже швидко відбувається. На той момент, коли будуть завершені монтажні роботи, РЕС буде готовий до підключення. Вогнегасник, аптечка, і в зимовий період ми розглядаємо обігрівачі», – розповів Серій Бондар, директор КП “ПАРК”.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here