Home Місто У кавʼярні в Житомирі пригощають мохіто за донат для ЗСУ і діють...

У кавʼярні в Житомирі пригощають мохіто за донат для ЗСУ і діють знижки для військових. ФОТО

879

«Хвиля» – молодий заклад, який в травні цього року з‘вився  на Київській у Житомирі. Його власник разом з командою та відвідувачами впроваджують ініціативи на підтримку ЗСУ. Зокрема, тут для військовослужбовців діє знижка на весь асортимент  – 10%. Скористатися нею можуть люди у формі або ті, хто зазначать, що вони військові.

До кінця серпня триває акція «Мохіто Перемоги», у рамках якої всім охочим пропонують задонатити будь-яку суму (від 20 гривень) на допомогу армії (реквізити надають) та отримати свій напій. Таким чином менш ніж за місяць зібрали майже дві тисячі гривень і вже переказали на актуальну потребу – збір для армійців проводила спільнота «ПЖ».

«Ідея із кавʼярнею виникла ще минулого літа, а в лютому цього року я вирішив податися на участь у державній програмі «Власна справа». Вже в травні ми визначалися з приміщенням, обирали меблі, постачальників. Це мій перший заклад, – розповідає власник «Хвилі» Богдан Адаміцький. – Назву обирали через асоціацію з кавовою тематикою (кавʼярні І, ІІ, ІІІ хвилі) та моєю домашньою черепахою, яка вписана в логотип. У нас ви можете насолодитись кавовими напоями на основі моносортноїарабіки з Перу, а для гурманів – спешелеті зерно з Кенії, яке має фруктові нотки. Нарізі  цю каву готуємо методом «Aeropress» і незабаром впровадимо v-60. Загалом, у асортименті –   різноманітні лимонади, включаючи класичні і авторські варіанти, десерти. Наша кав’ярня в стилі«Американського типу», де можна замовити каву та присісти у залі. Прагнемо до френдлі сервісу, тобтопрацюємо із зауваженнями та побажаннями клієнтів, практично не використовуємо «скрипти». Наша комплексна матриця забезпечить вас напоями навіть якщо чорний кітперебіжить вам дорогу. Є знижки для військових і окремо діє програма лояльності (5%) на весь асортимент для відвідувачів, які  зареєструвались, додатково на Деньнародження вони зможуть отримати подаруночок відзакладу (напій та десерт).

«Мохіто перемоги», каже Богдан, – їхня перша спроба у такому форматі зробити корисну справу, мотивуючи інших. Спеціально обрали під акцію сезонний класичний напій – «мохіто». 

«Ми відмовились від цього напою, тобто його увесь місяць не було в меню і не встановлювали сталу вартість, аби відвідувачі самі обирали, яку суму готові передати на потреби захисників. Напій – це як винагорода. Думали, що сума навіть меншою може бути, адже ми відкрилися відносно нещодавно, – додає власник.  – У планах організовувати щось подібне на постійній основі доки триває війна і навіть після перемоги. Поки не маємо таких потужностей і прибутків, аби донатити із виручки, але намагаємося не бути осторонь того, що відбувається в нашій країні і бути вдячними тим, завдяки кому Україна вистояла і продовжує боротьбу. Було б круто, аби наш приклад і досвід поширювався і на інші заклади міста, адже разом можемо більше». 

Відзначимо, «Hygge Home» у Житомирі 24 серпня з нагоди Дня Незалежності частину прибутку від продажів усього, що є на вітрині, планує передати на підтримку воїнів. Крім цього, періодично вони продають нові десерти протягом тижня і всі кошти так само передають на придбання необхідних речей бійцям на передовій. 

У мережі закладів «Булочна №9», «Випічка і кава», «Густо»по всьому місту житомиряни можуть купити імбирні пряники, а всі кошти від цього власники передають на потреби волонтерської майстерні «Свій за свого», яка займається виготовленням маскувальних сіток, кікімор і каверів для військових.

Юлія Демусь

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here