Home Місто У Клочево на Коростенщині згоріло 12 гектарів сухої трави

У Клочево на Коростенщині згоріло 12 гектарів сухої трави

110

13 серпня на пункт зв’язку 8 Державної пожежно-рятувальної частини Коростенського району надійшло повідомлення про пожежу поблизу села Клочево.

По прибуттю особового складу 37 пожежно-професійного поста на місце виклику було встановлено, що горить 12 гектарів сухої трави.

Вогонь швидко рухався в сторону села тому вогнеборцями довелося плідно попрацювати, аби не допустити перекиданню полум’я на житлові будинки. Протягом цілих шести годин рятувальникам довелося ліквідовувати пожежу.

Причина займання, збиток та сума врятованих матеріальних цінностей встановлюються фахівцями.

Загалом упродовж доби на території області згорів 21 гектар сухої трави.

Управління ДСНС України у Житомирській області попереджує: ніколи не підпалюйте суху траву на полі, городі біля своїх будівель! Будьте обережні з джерелами відкритого вогню, із сірниками та цигарками. Якщо ви помітили невелике загоряння трави або тліючу підстилку від покинутого багаття, намагайтеся загасити його самі. Іноді досить просто затоптати полум’я. Однак треба обов’язково почекати і переконатися, що трава або підстилка дійсно не жевріють, інакше вогонь може з’явитися знову. Не залишайте вогонь без нагляду Якщо пожежу не можете загасити самотужки – зателефонуйте до служби порятунку «101», повідомте про знайдене осередок загоряння, і укажіть точне місце.

 

 

 


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here