Home Місто У Коростишівському районі прокуратура стягла понад 100 тисяч грн. з підприємств за...

У Коростишівському районі прокуратура стягла понад 100 тисяч грн. з підприємств за небезпечні відходи

100

На вимогу прокуратури підприємства відшкодували  понад 100 тис грн збитків та прибирають небезпечні відходи.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Житомирською міжрайонною прокуратурою з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері виявлено порушення вимог законодавства про відходи на територіях Стрижівської сільської ради Коростишівського району та м. Коростишева.

Установлено, що підприємства, які здійснюють господарську діяльність, пов’язану з різанням та обробкою декоративного і будівельного каменю, безпідставно складують відходи на несанкціонованих земельних ділянках. Загальна площа виявлених засмічених відходами земель становить понад 3 га.

Проведеними лабораторними дослідженнями у ґрунті забруднених земель виявлено перевищення вмісту заліза та міді, що створює небезпеку для навколишнього природного середовища та здоров’я людей.

Житомирською міжрайонною прокуратурою внесені подання на адресу суб’єктів господарювання з вимогою усунути виявлені порушення.

За результатами їх розгляду, земельні ділянки прибираються та приводяться у належний стан силами підприємств, що протиправно створили звалища відходів каменеобробки. Також уже відшкодовано понад 100 тис грн завданих довкіллю збитків.

Наразі перевірки щодо дотримання вимог законодавства про відходи тривають. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here