Home Місто «У кожної проблеми є прізвище», – Сухомлин незадовільно оцінив весняне прибирання в...

«У кожної проблеми є прізвище», – Сухомлин незадовільно оцінив весняне прибирання в Житомирі

132

Міський голова Сергій Сухомлин 14 березня разом зі своїм заступником Олександром Фещенком провели нараду з керівниками комунальних підприємств, начальниками ЖЕКів щодо прибирання Житомира та ремонту доріг.

Зокрема, очільник міста незадовільно оцінив ситуацію із прибиранням міста у зимовий період. Відповідальність за це бере особисто на себе.

Каже, що все робитимуть надалі для того, аби це виправити наступного року. Зокрема, під час останньої сесії було розглянуто питання щодо виділення коштів на придбання спецтехніки для прибирання, тощо. Також ведеться активна робота щодо розподілення територій по місту для прибирання, закріплення за підприємствами й організаціями і призначення відповідальних.

Водночас, прибирання у Житомирі у весняний період Сухомлин так само оцінює незадовільно.

«Якщо треба, то організуємо транспорт, аби поїхали в Коростень, Рівне, Вінницю і побачили як потрібно прибирати місто після зими, – сказав під час наради Сухомлин. – Якщо хтось не вміє працювати і не розуміє як треба працювати, то їдемо у інші міста – подивитесь. Кажуть, що у нас техніки не вистачає, але складається враження, що у нас, вибачте, мізків не вистачає, аби розробити нормальний план роботи і зробити те, що потрібно робити. ЖЕКи два тижні метуть тротуари, але наметене не прибирається на узбіччях. У кожної проблеми є своє прізвище. Ми будемо проводити інспектування. Раз на два тижні, щопонеділка, об 11.00 будемо організовувати транспорт і разом з керівниками управлінь, ЖЕКів, комунальних підприємств будемо виїздити у якийсь район і проводити перевірку. Відсутній люк, неприбране сміття, невивезене сміття та інше – будемо все це визначати, робити фотозвіт і розбиратися із відповідальними».

Також міський голова наголосив, що з 15 березня стартує місячник благоустрою в Житомирі.

Читайте також: У Житомирі кронують дерева, збирають змет й ремонтують дороги.

У рамках наради Сухомлин поспілкувався із керівниками ЖЕКів, узгодивши території для прибирання і обсяг та перелік робіт.

Юлія ДЕМУСЬ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here