Home Місто У Любарському районі в підпільному цеху влаштували скотобійню: міліція забрала м’ясо і...

У Любарському районі в підпільному цеху влаштували скотобійню: міліція забрала м\’ясо і наклала на власників штраф

87

У Любарському районі Житомирської міліціонери виявили і припинили роботу підпільного забійного цеху, обладнаного в підсобному приміщенні приватного домогосподарства.

Про це УНН повідомили у ВЗГ УМВС України в Житомирській області.

Весь технологічний процес забою і розділу тушок сільська родина здійснювала в антисанітарних умовах із порушенням елементарних гігієнічних норм. При огляді нелегального підприємства вилучено 300 кг м’яса невідомого походження.

Як пояснила сама господиня квартири, вона разом із синами займається заготівлею та збутом м’яса сільськогосподарських тварин. Незаконну скотобійню сім’я влаштувала прямо в підсобному приміщенні власного будинку. У жахливих умовах, без дотримання будь-яких санітарно-гігієнічних норм проводився забій худоби і розбирання м’яса на шматки. Згодом ця продукція реалізовувалась оптовим покупцям з Житомира та Києва, ті поставляли її для подальшої переробки або продажу.

Ніяких документів про введення в експлуатацію та діяльність забійного цеху, як і підтверджують походження тварин, господиня надати не змогла. Тільки пояснила, що худоба купує у населення і приватних підприємців за усною угодою.

Про виявлений факт порушення правил ветеринарних і санітарних вимог було складено відповідні документи. Жінка притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу. Надзвичайної протиепізоотичної комісією при Любарської райдержадміністрації було прийнято рішення про знищення виявленого м’яса на спеціалізованому утильзаводі.

 


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here