Home Місто У мерії розповідають, що вивозять 80 тонн сміття щодня

У мерії розповідають, що вивозять 80 тонн сміття щодня

217

По 80 тонн сміття щоденно вивозять із вулиць Житомира комунальники. Кожну вулицю доведеться прибирати декілька разів, аби повноцінно очистити дороги від змету.

Про це повідомляють у міській раді:

"Роботи виконуватимуть на кожній вулиці кілька разів, адже примерзлий дорожній змет не давав можливості його повністю усунути. Наступним етапом стане прибирання зелених зон та тротуарів, а також повторне очищення дорожнього полотна.

Прибирання території нашої громади комунальні служби розпочали з початком першого дня весни. Для догляду доріг взимку було використано 7,5 тис. тонн піщано-соляної суміші, і сьогодні щоденно за день вивозиться до 80 тонн сміття".

Станом на 24 березня на вулицях Житомира працює 32 комунальники та 13 одиниць техніки – 4 навантажувачі, 7 самоскидів, 2 трактори з причепом – здійснюють прибирання узбіч житомирських вулиць 24 березня.

Роботи виконують на проспекті Незалежності, вул. Вітрука, вул. Трипільській, вул. Ольжича, вул. Володимирівській, вул. Троянівській. Окучення дорожнього змету – на вул. Малікова та Клосовського.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here