Home Місто У мешканців одного з житомирських будинків погоріла побутова техніка. ВІДЕО

У мешканців одного з житомирських будинків погоріла побутова техніка. ВІДЕО

132

У Житомирі через крадіжку кабелю у п’ятиповерхівці погоріла побутова техніка, повідомляє ТСН.

Мешканців розбудив тріск у розетках, а у квартирах запахло розплавленим пластиком. Люди одразу зрозуміли – у мережі перепад напруги.

"Перевірив – напруга була 375. Воно й видно, бо при включенні світла, лампочки горіли максимально", – розповів мешканець будинку Анатолій Лісовий.

Олексій показує, що залишилося від його телевізора. Каже – диво, що не сталося пожежі.

"Телевізор просто вибухнув. Звук був такий, як вибухає петарда. Кімната наповнилась їдким димом. Тобто я вже зрозумів, що з електромережею трапилася проблема", – каже Олексій Мухамедов.

Зараз у всьому будинку вимкнена електрика. Мешканці з’ясовують, що з побутової техніки вціліло. Припускають, перепад напруги стався через злодіїв, які вночі поцупили кабель заземлення.

Люди чули дивний гуркіт у підвалі. Люди викликали міліцію. У підвалі правоохоронці виявили сліди нічного втручання в електромережу. Втім люди впевнені – відповідати повинні не тільки злодії, а й ЖЕК за свою бездіяльність.

Керівник ЖЕКу каже, що претензії не до нього. Його підприємство також понесло збитки.

"Злодії вкрали нульовий провід. 20 метрів. Витягли навіть з труби його. Обкусили кінці і витягнули з труби. Хотіли залізти і в "силовий", а там їх десь током вдарило, вони його кинули", – коментує директор КП "ВЖРЕП №5"Микола Грицанчук.

ЖЕК також звернувся до міліції із заявою про крадіжку кабелю. Мешканці будинку чекають, доки у їхніх квартирах з’явиться електрика, аби оцінити збитки і шукати винних.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here