Home Місто У міській раді розповіли, коли завершать реконструкцію Нового бульвару та запустять тунельний...

У міській раді розповіли, коли завершать реконструкцію Нового бульвару та запустять тунельний фонтан (ФОТО)

416

До наступного тижня будівельники закінчать другу чергу реконструкції Нового бульвару у Житомирі. про це “Першому житомирському” розповів заступник міського голови Олександр Черняхович.

За його словами, в понеділок знімуть зелений паркан та покажуть відремонтовану пішохідну зону. Ще протягом місяця будуть висаджувати дерева, встановлювати лавки та сміттєві урни.

“Будемо відкривати другу чергу реконструкції Нового Бульвару. Тобто ми знімаємо паркан і тоді залишається третя, тобто остання, черга реконструкції. Це безпосередньо фонтан. Завтра відбудеться нарада з проєктантами, які безпосередньо проєктувати цей фонтан. Разом з будівельниками вони зроблять останні заміри та приступлять до монтажу фундаменту, тобто чаші фонтану”, – розповів Олександр Черняхович.

Тобто вже 14 червня міська рада планує відкрити Новий Бульвар для житомирян. Але фонтан залишиться огородженим зеленим парканом ще на кілька місяців.

“Ми хочемо відкрити увесь бульвар окрім фонтана, адже з ним ще багато роботи: це і бетон, і форсунки, і комунікації. Відповідно до нашого плану до вересня місяця усі роботи повинні бути закінчені. Також ще будуть висаджувати додатково зелені насадження. Вже почали встановлювати лавочки та урни для сміття. Протягом місяця всі ці роботи будуть завершені”, – переконує заступник міського голови.

Що ж до самого фонтана – це буде водний тунель довжиною приблизно 12-15 метрів, щоб кожен житомирянин чи турист зміг пройти під ним. На думку керівництва міської ради, це місце має стати чудовою фотозоною та магнітом для містян і туристів.

“Технологічно – це не важке рішення. Тобто змонтувати його буде не складно. Якщо порівнювати з фонтаном на Михайлівській, то це інша технологія та програмне забезпечення, яке буде керувати водою, щоб організувався тунель. Також в плані кольорова підсвітка. Сама чаша фонтану обійшлася приблизно в мільйон гривень. Окремо кошти підуть на придбання форсунок, яких ще немає. Їх ми будемо замовляти додатково. Спочатку ми маємо підготувати чашу разом з усіма необхідними комунікаціями, а потім приїдуть фахівці, які будуть займатися встановленням форсунок та налаштуванням фонтану”, – розповів пан Черняхович.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here