Home Місто У Новограді-Волинському готові евакуйовувати людей через паводок

У Новограді-Волинському готові евакуйовувати людей через паводок

122

Чотири десятки приватних садиб міста Новограда-Волинського наразі постраждали від високої води.

Як правило, це зона постійного підтоплення. Аналіз відділу з надзвичайних ситуацій міської ради засвідчує, що жителі вулиць Пархоменка, Героїв Перекопу, академіка Лисіна, провулків Маяковського, Котовського, районів Лубчиці та Смолки щороку звертаються до міської влади по допомогу у відкачуванні води, яка затоплює підвали, погреби і, навіть житлові будинки.

Про це повідомляє радіостанція «Житомирська хвиля».

Є приватні господарства, куди відповідним службам доводилося виїжджати понад 14 разів протягом декількох днів, але вода швидко повертається, пише офіційний сайт Новограда-Волинського.

Причина підтоплень, в основному, – "людський фактор": частина жителів нанесла шкоду мережам водовідведення, перекопавши та засипавши канави, що в свій час будувалися саме з метою попередження водопілля, констатують в міській раді Новограда-Волинського.

На засіданні міського оперативного штабу з питань надзвичайних ситуацій затвердили план дій в умовах підтоплень та паводку.

Зокрема, звернулися до депутатів та дільничних з проханням обійти свої округи та чітко встановити обсяги робіт, особливу увагу приділити одиноким престарілим людям, які не спроможні самостійно подолати проблеми.

На базі колишнього гуртожитку заводу сільгоспмашин зарезервовано місця для людей, які будуть евакуйовані в разі оголошення в місті надзвичайної ситуації, але підстав для цього поки що немає, цитує начальника відділу з надзвичайних ситуацій Олександра Мельника веб-сайт міста.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here