Home Місто У Новограді-Волинському пільговики безкоштовно їздитимуть у маршрутках

У Новограді-Волинському пільговики безкоштовно їздитимуть у маршрутках

98

25 квітня відбулося пленарне засідання 16 сесії міської ради, під час якого було затверджено 29 рішень, пише офіційний сайт міста.

Депутати міської ради не підтримали пропозицію депутатів-комуністів щодо скасування рішення міської ради від 15.02.13 №364, у якому йшлося про перенесення пам’ятника В.І.Леніну на інше місце.

Затверджено ряд стратегічних документів, зокрема Програму розвитку міського пасажирського транспорту на 2013 – 2018 роки, Програму зайнятості населення міста до 2017 року, План дій сталого енергетичного розвитку міста   на 2013-2020 роки.

Рішенням міської ради від 25.04.13 № 39 затверджено на 2013 рік Перелік категорій осіб, яким забезпечується щоденний пільговий проїзд на міських автобусних маршрутах загального користування, що курсують у режимі маршрутного таксі.

До них належать: діти-інваліди та при потребі одна супроводжуюча особа, інваліди І групи та при потребі одна супроводжуюча особа, інваліди війни; учасники бойових дій; учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, віднесені до категорії І і ІІ та потерпілі І категорії; діти з багатодітних сімей; діти-сироти; інваліди І і ІІ групи по зору.

Заступник міського голови Сергій Колотов щорічно у грудні має вносити на розгляд виконавчого комітету міської ради пропозиції щодо затвердження Порядку перевезень пасажирів-пільговиків на міських автобусних маршрутах на наступний рік в залежності від розміру державної субвенції на ці цілі.

Прийняте рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення. Депутати міської ради направили звернення до Кабінету-Міністрів України з проханням у два рази збільшити розмір державної субвенції на 2013 рік та якомога швидше запровадити в державі адресну допомогу пільговим категоріям населення.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here