Головна Місто У Новограді-Волинському проїзд у громадському транспорті подорожчав до 3 грн

У Новограді-Волинському проїзд у громадському транспорті подорожчав до 3 грн

129
0

У зв’язку з підвищення курсу долара та збільшенням ціни на паливо, транспортна компанія у Новограді-Волинському вирішила підняти ціни на проїзд. Транспортники зазіхнули на ціну в 3.50 грн.

22 квітня в міській раді пройшли громадські слухання з цього питання.

Заступник міського голови Сергій Колотов зачитав дозвіл антимонопольного комітету на підвищення тарифів відповідно до чинного законодавства.

Він повідомив, що з огляду на вартість пального та запчастин проїзд неминуче має подорожчати.

Люди були обурені, що ціна за проїзд може зрости одразу на гривню. І це при тому, що про підвищення пенсій чи зарплат не йдеться в найближчій перспективі. Громадськість нарікала, що це буде не підйомною сумою для сімей, які постійно користуються громадським транспортом.

Справді, якщо порахувати, то за 22 робочі дні в місяці при проїзді двічі на день одній людині треба буде заплатити 154 гривні. Двом працюючим у сім’ї вартість проїзду на місяць складатиме 308 гривень.

Після палкого обговорення на громадських слуханнях вирішили внести пропозицію виконавчому комітету міської ради переглянути тарифну ставку та збільшити її до 3 гривень.

Також на прохання громадян мають зрівняти ціни в пільговому та звичайному автобусах. Остаточне рішення прийняв виконком.

23 квітня було прийнято рішення про зміну тарифу на перевезення пасажирів до 3,00 грн. за одну поїздку. Нові тарифи почнуть діяти з моменту оприлюднення в засобах масової інформації рішення міської ради.

А тим часом люди на зупинках обурені такими реформами. Навіть з огляду на ціну пального чи подорожчання долара, вони не вважають обґрунтованим підвищення ціни на проїзд.

Нагадаємо, що у Житомирі проїзд у маршрутці коштує 2 гривні 50 копійок.


 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here