Home Місто У Новограді-Волинському відзначили переможців рейтингу «Гордість міста-2017»

У Новограді-Волинському відзначили переможців рейтингу «Гордість міста-2017»

218

Щороку у Новограді-Волинському відзначають талановитих, щирих та працьовитих земляків, кращих представників громади званням «Гордість міста».

Традиційно церемонія рейтингу популярності «Гордість міста» користується не аби-якою популярністю серед мешканців Новограда-Волинського, які беруть участь у заході, щоб щиро привітати номінантів.

Отож, 28 лютого 2018 року у міському Палаці культури ім. Лесі Українки відбулося урочисте підведення підсумків та відзначення переможців  

Отож, пропонуємо до вашої уваги переможців у номінаціях рейтингу популярності «Гордість міста»:

У номінації «Військова доблесть»:
– підполковник Сергій Спешилов, заступник командира бригади з озброєння-начальник технічної частини 30 окремої механізованої бригади оперативного командування „Північ“ Сухопутних військ Збройних Сил України;
– лейтенант Ліна Соболь, офіцер відділення морально-психологічного забезпечення управління 30 окремої механізованої бригади оперативного командування „Північ“ Сухопутних військ Збройних Сил України;
– майор Олександр Тітов, заступник командира батальйону радіаційного, хімічного, біологічного захисту військової частини А3814;
– старшина Олег Сидорчук, командир відділення підвозу пального та мастильних матеріалів автомобільного взводу роти матеріального забезпечення військової частини А3814;
– старшина Юрій Забережний, командира взводу розвідки технічними засобами військової частини А2076;
– старшина Юрій Ящук, головний сержант другої розвідувальної роти військової частини А2076.

У номінації «Лікар-науковець»:
– Василь Борис, головний лікар Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання.

У номінації «Кращий сімейний лікар»:
– Дарія Костриця, завідувач-лікар загальної практики – сімейний лікар амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 6.

У номінації «Тепло душі – дітям»:
– Лариса Демчук, завідувач денним стаціонаром для дітей комунального закладу «ЦПМСД м. Новограда-Волинського».

У номінації «Милосердя в дії»:
– Світлана Курята, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міської ради.

У номінації «Активна громадська організація»:
– Новоград-Волинський осередок Всеукраїнського Братства ОУН-УПА ім. Романа Шухевича (Тараса Чупринки), голова міського осередку Віктор Бусленко.

У номінації «Сумлінний платник податків серед промислових підприємств»:
– ТОВ «Новофарм-Біосинтез», директор Валерій Перерва.

У номінації «Виробник якісної продукції»:
– ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод», генеральний директор Сергій Портянко.

 

У номінації «Кращий менеджер»:
– Тетяна Кондратюк, директор ПрАТ «ВКФ «Леся».

У номінації «Заклад відпочинку»:
– кафе «Моя кава», фізична особа-підприємець Марина Маліновська.

У номінації «Робітнича майстерність»:
– Марія Чечет, пекар-укладальник хлібобулочних виробів ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» та Юрій Мороз, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах ПАТ «Новоград-Волинський завод сільгоспмашин».

У номінації «Кращі в галузі культури»:
– колектив міського Палацу культури ім. Лесі Українки, директор Ірина Антипчук та народний камерний хор вчителів школи мистецтв міста, керівник Леся Адамович.

У номінації «Освітянський педагогічний олімп»:
– Оксана Андрійчук, учитель історії колегіуму; 
– Галина Ющик, заступник директора колегіуму;
– Ірина Рожок, учитель української мови та літератури ЗОШ №2; 
– Анатолій Сахно, учитель інформатики ЗОШ №7;
– Людмила Мартинюк, викладач комп’ютерних дисциплін Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму.

У номінації «Учнівська інтелектуальна гвардія міста»:
– Олексій Бірюченко, учень 11 класу ЗОШ №7;
– Анатолій Шмідт, учень 11 класу ЗОШ №7;
– Едуард Максимович, учень 9 класу ЗОШ №6.

У номінації «Кращий студент»:
– Марія Валінкевич, студентка державного навчального закладу «Новоград-Волинське вище професійне училище».

У номінації «Спортивний олімп»:
– Аліна Карпишина, вихованка відділення карате дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, чемпіонка Житомирської області з командного куміте, бронзова призерка Чемпіонату України з карате; 
– Олексій Плісак, вихованець відділення боксу дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, чемпіон України з боксу та кікбоксингу;
– Каріна Чорномор, вихованка Новоград-Волинського відділення боротьби вільної дитячо-юнацької спортивної школи Житомирської обласної ради, чемпіонка України з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2001-2002 року народження;
– Олександр Кузубяк, вихованець федерації кіокушинкай карате Житомирської області, чемпіон України та чемпіон Житомирської області з кіокушинкай карате серед юнаків та дівчат 2001-2002 року народження;
– Новоград-Волинський клуб ветеранів футболу „Авангард“ (тренер Валерій Блізніченко, капітан Геннадій Челядін), чемпіони Житомирської області, срібні фіналісти кубку Житомирської області з футболу 2017 року; 
– команда дівчат з волейболу дитячо-юнацької спортивної школи (тренер Михайло Олендер, капітан Анастасія Плаван), чемпіони Житомирської області серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл; 
– Юра Мірзабекян, тренер Новоград-Волинського відділення боротьби вільної дитячо-юнацької спортивної школи Житомирської обласної ради.

У номінації «Сильний духом»:
– Марина Васьківська, член молодіжно-оздоровчого клубу «Фенікс» для осіб з обмеженими фізичними можливостями, чемпіонка Житомирської області з армспорту (Інваспорт), чемпіонка України та області з армспорту (Інваспорт), срібна призерка Чемпіонату Європи з параармреслінгу на ліву руку.

У номінації «Легенда спорту»:
– Віктор Пукас, засновник секції греко-римської боротьби в місті Новограді-Волинському.

У номінації «Краще підприємство житлово-комунального господарства»:
– комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“, директор Людмила Тодорович;

У номінації «Краще ОСББ міста»:
– ОСББ „Наш дім“, голова правління Андрій Войтович.

У номінації «Партнерство в дії»:
– ФОП Андрій Андрущенко.

У номінації «Вогнеборець року»:
– Василь Марчук, прапорщик служби цивільного захисту, старший пожежник-рятувальник 10 державної пожежно-рятувальної частини м. Новограда-Волинського.

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here