Home Місто У Новограді-Волинському згадали про Катинську трагедію

У Новограді-Волинському згадали про Катинську трагедію

95

У Новограді-Волинському відбувся концерт-реквієм "Катинь – болем у серці кожного Поляка" присвячений жертвам катинського злочину 1940 року та загиблим у страшній авіакатастрофі під Смоленськом 2010 року.

Організатором було Польське Культурно-Освітнє Товариство ім. 10. Люблінського.

Розпочалося усе від жалобної святої меси, яку відправив настоятель костелу Воздвижения Хреста Господнього отець канонік Віктор Маковський. Сам концерт-реквієм відбувся у музеї Родини Косачів за участі учнів та вчителів Новоград-Волинської школи мистецтв та учнів суботньо-недільної школи Польського Культурно-Освітиього Товариства ім. Ю. Люблінського.

Прекрасні музичні номери у виконанні директора школи мистецтв Полтавченко Л.В.. народного камерного ансамблю "Сіазьік". народного камерного хору вчителів школи мистецтв а також інших талановитих викладачів та учнів зачарували усіх присутніх.

Дякуючи документальним фільмам та віршам які представляли учні польської суботньо-недільної школи усі присутні змогли повернутися в ті страшні часи, коли відбулися такі трагічні події в історії Польського Народу.

Не могли не згадати в цей вечір і про 8 річницю смерті Великого Поляка. Папи Римського, Яна Павла II а також про 6 річницю смерті засновниці нашого товариства, великої польської патріотки Ядвіги Якубовської. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here