Головна Місто У проблемах Житомирського ТТУ винна держава?

У проблемах Житомирського ТТУ винна держава?

104
0
На сьогоднішній день Житомирське ТТУ має велику заборгованість по заробітній платі – понад 5 млн.грн. та енергоносіях. Причини – відсутність дотації із державного бюджету за безкоштовне перевезення пільгових категорій громадян.
 
Тому з метою унормування ситуації, що склалася, до голови Верховної Ради України Володимира Литвина направлено лист за підписом  міського голови Володимира Дебоя, голови облдержадміністрації Сергія Рижука та голови обласної ради Йосипа Запаловського. У планах міського голови – і особиста зустріч із Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим щодо вирішення цього питання, повідомляється на сайті Житомирської міської ради.
 
За словами міського голови Володимира Дебоя, на сьогодні колектив підприємства зробив усе можливе для того, щоб скоротити збитки та випустити на лінію додатково 15 відремонтованих тролейбусів та 5 придбаних трамваїв. 
 
Це, за словами керівника ТТУ Віктора Мирончука, дало можливість збільшити виручку на 3 млн. грн., які могли б перетворитися у збільшення заборгованості підприємства.
 
Представники ТТУ підтверджують: міська рада виконує у повному обсязі свої зобов’язання в частині відшкодування пільгового перевезення студентів та учнів. І більше того, як повідомив міський голова,  на наступну сесію міської ради внесено питання щодо виділення ще 1 млн. грн. для зменшення заборгованості по заробітній платі працівникам ТТУ.
 
Однак без покриття державою витрат на безкоштовне перевезення громадян пільгових категорій, які сьогодні становлять більшість пасажирів громадського транспорту, питання збитковості ТТУ все ж залишається гострим.
 

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here