Home Місто У рамках акції ”Зелені легені” біля житомирських навчальних закладів висадять 200 дерев

У рамках акції \”Зелені легені\” біля житомирських навчальних закладів висадять 200 дерев

236

 Рослини в місті — це живий фільтр, який поглинає з повітря пил і різні хімічні забруднення. Вони підвищують комфортність життя та покращують стан навколишнього середовища. Мало хто готовий відмовитися від благ цивілізації, що виробляють промислові підприємства. Але кожен може зробити свій посильний вклад у оздоровлення повітря і посадити дерево – живий фонтан цілющого повітря.


За підтримки Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства отримали 200 саджанців дерев для озеленення території шкіл. 
 
Протягом минулого тижня до акції «Зелені легені-2017» приєдналось 5 шкіл (максимальна кількість учасників – 10): екологічний ліцей 24, 36 школа, 35 школа, Житомирській міський колегіум,  НВК 25. А 36 школа навіть провела свій благодійний захід по збору коштів на озеленення території школи (це є умовою участі у ЕКОакції). На ці кошти школа, придбає 1 кедр та інший посадковий матеріал на свій розсуд (це – крім того, що в рамках акції отримає саджанці від лісництва).

«Школи – переможці отримають призи та подарунки від спонсорів. Це і пішохідна екскурсія містом від туристичної агенції "Патріот", і майстер-клас для фотокореспондентів акції від Дмитра Скачкова та його фотошколи “HD-school”, торти від компанії "Кофеджіо", майстер-клас по виготовленню ялинкової іграшки від народної майстрині Анни Михайлівни Івченко. Виробнича агенція "Графіум" роздрукувала нам матеріал, з яким я ходжу по школам.
І хоча акція вже розпочалася, але я ще шукаю спонсорів, які б могли підтримати ЕКОакцію, оскільки деякі питання ще не закриті (наприклад, матеріали для майстер-класу)», – розповідає координатор проекту Діана Мельниченко.

Наші успіхи минулих сезонів (осінь 2016р та весна 2017 р.) у ЕКОакції «Зелені легені» взяли участь 58 громадян міста. Вони посадили 364 саджанці хвойних дерев (ялівець і туя) у м. Житомирі та його околицях: поблизу домівок, шкіл, біля свої роботи. В тому числі 15 саджанців було передано парку ім. Гагаріна, 14 саджанців було посаджено у центрі міста на території Обласного краєзнавчого музею.

Координатор події Діана Мельниченко, тел. 098 550 68 97
 Сторінка у Фейсбуці: “Зелені Легені" м. Житомир:
 https://www.facebook.com/groups/896507520455407/
ЕКОакція "Зелені Легені" м. Житомир

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here