Home Місто У серіаліті ”Мер під прикриттям” міський голова Житомира попрацює виховатилем у дитсадку

У серіаліті \”Мер під прикриттям\” міський голова Житомира попрацює виховатилем у дитсадку

215
 Міські голови Хмельницького, Житомира, Чернівців, Долини, Тростянця і Глухова взяли участь у спецпроекті "Мер під прикриттям" та прожили один день у ролі пересічного містянина. Аби дізнатися, що люди думають про роботу мерій, очільники 6 міст змінили зовнішність і вийшли в народ.

Ідея експерименту належить Ірині Озимок, засновниці Міжнародного саміту мерів у Києві, який відвідали понад 150 міських голів у листопаді 2017-го. "Мер під прикриттям" – спільний проект Міжнародного саміту мерів та каналу "1+1".

"Під час саміту ми побачили, що мери відкриті до співпраці та прагнуть змінювати міста. Але, за даними International Republican Institute, лише 1,5 відсотків жителів 24 міст оцінили роботу мерій на відмінно 2017 року. Люди часто бояться відверто сказати, чим не задоволені, саме тому ми створили спецпроект "Мер під прикриттям", який дозволить мерам особисто почути відгуки містян про свою роботу", – розповіла Ірина Озимок.

 Зокрема, міський голова Житомира Сергій Сухомлин змінив свою професію на фах вихователя у дитячому садку. На новій роботі він поспілкувався з батьками, допомагав дітям. Дорослі зауважили, що в місті бракує хороших дитмайданчиків.  

 

Спецпроект демонструє: щоб вирішувати нагальні проблеми і розвивати місто, мер має взаємодіяти з жителями.

Серіаліті "Мер під прикриттям" виходитиме щодня у вечірньому випуску новин ТСН на телеканалі "1+1" о 19:30, починаючи з 29 січня.
 
Усі герої циклу ТСН увійшли до рейтингу топ-20 мерів-новаторів України. Команда ТСН запропонувала мерам Житомира, Хмельницького, Чернівців, Долини, Тростянця та Глухова змінити рід занять, аби стати ближчими до громадян та почути критику й думки щодо інноваційних змін, які впроваджуються в місті.

За умовами експерименту, очільники міст мали на один день перевтілитися в іншу професію, наприклад, кондуктора чи вихователя дитячого садочка, та дізнатися у мешканців, чи задоволені вони ефективністю влади. Аби чиновників не одразу впізнали громадяни, гримери дещо змінили їх зовнішність.

«Нашим основним завданням було показати громадськості, що мери здатні їх почути, та спонукати людей не бути байдужими й говорити владі про проблеми, які вони помічають в своєму місті. Мені здається, що наш експеримент вийшов надзвичайно позитивним, адже ми покажемо реальні зміни на краще, які можуть стати гарним прикладом для інших українських міст», – коментує кореспондент ТСН та автор циклу сюжетів «Мер під прикриттям» Мирослав Ганущак. 
 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here