Home Місто У школах Житомира навчатимуть безпеки життєдіяльності

У школах Житомира навчатимуть безпеки життєдіяльності

107
З 17 квітня у навчальних закладах міста розпочинаються Дні цивільного захисту. Про це поінформував начальник управління НС та ЦЗН міської ради Микола Дідківський.
 
«У квітні місяці поточного року в закладах міста заплановано проведення Дня цивільного захисту, який є підсумком роботи з підготовки школярів, педагогічного та технічного персоналу учбових закладів за навчальний рік з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності», – зазначив М.Дідківський.
 
У ході проведення Днів цивільного захисту у всіх навчальних закладах заплановано провести комплексні об’єктові тренування, де відпрацьовуватимуться практичні дії щодо захисту учнів, педагогічного та технічного персоналу, повідомляє управління по зв’язках з громадськістю міської ради.
 
Школярів навчатимуть надавати необхідну допомогу потерпілим у надзвичайних ситуаціях, розповідатимуть правила безпеки життєдіяльності.
 
Крім того, під час днів цивільного захисту визначать готовність адміністрації, штабу цивільного захисту школи, структурних ланок (формувань) до виконання своїх обов’язків у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here