Home Місто У сквері на Лятошинського з’явилися декоративні насадження

У сквері на Лятошинського з\’явилися декоративні насадження

127

 Про це розповів в. о. директора КП «Зеленбуд» Житомирської міської ради Олександр Волокіта. Ще восени згідно із актом обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, було демонтовано дерева, які перебували в аварійному стані.


«У сквері, що на розі вулиць Лятошинського та Небесної Сотні, асфальтове покриття замінено на тротуарну плитку, встановлено систему штучного автоматичного поливу та завершено роботи з освітлення. Розпочалися роботи з висадження зелених насаджень, які були завезені у місто 30 березня. Це – 8 кленів Фрімана, 7 червоних кленів, 5 кьольрейтерій, 5 декоративних яблунь, 13 горобин, 13 кущів бузку, 6 сакур, 9 магнолій трьох сортів, 12 едонських вишень, десяток дрібнопильчатих вишень і 3 черемхи, які планують висадити протягом тижня.  8 європейських сосон, кущові культури – гортензію, дерен, ялівець, які  вже теж доставлено у Житомир, будуть висаджені згодом», – повідомив Олександр Волокіта.

«До 31 травня роботи щодо реконструкції скверу на розі вулиць Лятошинського та Небесної Сотні мають бути завершені», – зазначив в.о. директора КП «Зеленбуд» Житомирської міської ради.

Нагадаємо, сквер розі вулиць Лятошинського та Небесної Сотні оновлюється за кошти державного бюджету без залучення приватних інвесторів. Загальна вартість проекту – 5,5 млн грн. Проект капітального ремонту розроблено з врахуванням сучасних вимог до озеленення, утримання територій та сучасних громадських просторів. В центрі буде майданчик для спілкування, а на бокових алеях зросте кількість місць для відпочинку. Проект скверу на розі вулиць Лятошинського і Небесної Сотні презентували під час позачергового засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради 22 червня. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here