Головна Місто У столичному опіковому центрі лікарі рятують життя військовому з Житомирщини. ВІДЕО

У столичному опіковому центрі лікарі рятують життя військовому з Житомирщини. ВІДЕО

91
0

35-річного чоловіка із Житомирщини мобілізували на Схід ще 19 березня, а тиждень тому зі страшними опіками його екстрено доправили до столиці.

Міністерство оборони взяло лікування на себе. Доба щонайменше коштує 5 тисяч гривень. Родичам не пояснили, що сталося. Двоє маленьких донечок лишились у селі чекати на батька. Дружина переїхала до столиці, але при тямі чоловіка ще не бачила, – йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Чоловіка два місяці тому мобілізували на Схід України, а минулого тижня без пояснень викликали його дружину із тіткою до Києва. Виявилось, що військового шпиталізували і в екстреному режимі доправили в столицю.

Лікарям пояснили, що травмувався чоловік під час вибуху. Зараз можна лише припускати, що саме вибухнуло. Цього ж дня на Херсонщині вибухнула самохідна артилерійська установка. За неофіційною інформацією, закоротило в електропроводці.

У столичному опіковому центрі Роман тримається на штучному диханні та харчуванні. Вражені 85 % шкіри, майже всі внутрішні органи. Його рятує лише вік. Необпечену шкіру пересаджуватимуть на всю вражену, поки що рани накрили штучною.

Дружина Ольга вже тиждень щодня перебуває у лікарні. Через вікно реанімаційної переконується, що він дихає. Не раніше, ніж за три місяці, чоловіку закінчать усі операції.

А поки в рідній Крилівці двоє дітей лишилися на бабусю. Односельці допомагають утримувати родину. Чоловік служив в армії і мобілізуватися для нього було за честь. Від дітей Ольга не приховує, що поранили батька на службі

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here