Home Місто У «Свободі» вважають, що суди відстоюють права олігархів, а не людей

У «Свободі» вважають, що суди відстоюють права олігархів, а не людей

76

Голова Житомирської обласної організації «Свобода»  Сидір Кізін вважає, що суд, який повернув компанії «Надра України» право видобувати титаново-ільмінітові руди не відстоював інтереси місцевої громади.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби «Свободи».

 «Ми стурбовані тим, що українське правосуддя ухвалює рішення на користь олігархів, а не простих громадян. Сьогодні фактично відбувається рейдерське захоплення  родовищ Житомирської області. Всеукраїнське Об’єднання «Свобода» категорично проти злочинних схем. Переконані, що в разі того, коли Житомирська обласна рада подасть скаргу в апеляційний суд, правосуддя стане на бік громадян. В іншому випадку ми будемо змушені влаштовувати акції прямої дії, оскільки інтереси нації мають бути найвищою цінністю в Україні», – наголосив голова Житомирської обласної організації ВО «Свобода» Сидір Кізін.

Нагадаємо, що 29 травня Житомирський окружний адміністративний суд задовольнив позов компанії НАК «Надра України», скасувавши рішення обласної ради від 8 квітня 2013 року.

Під тиском громади Житомирська обласна рада скасувала своє рішення від 7 червня 2012 року, за яким компанія НАК «Надра України» отримала дозвіл на видобуток та розробку титаново-ільмінітових руд на території Злобицького родовища Житомирської області.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here