Home Місто У тернопільській школі раптово помер учень

У тернопільській школі раптово помер учень

197
14-річний Іван Карашівський знепритомнів на подвір’ї своєї школи у селі Іванчани Збаразького району Тернопільщини. Хлопець вийшов на перерві пограти з друзями у баскетбол учора близько полудня. Закинув м’яча у кошик і зненацька впав.
 
Як розповів директор школи Роман Кінський, раніше школяр на здоров’я не скаржився.
 
"Він учився у дев’ятому класі. Спорт любив. Грав у шкільній команді з футболу і в настільний теніс. Учора прийшов як звичайно на уроки. Фізкультура мала бути остання в розкладі. А йому уже після четвертого уроку погано стало. Це було заняття з фізики, лабораторну робили. А взагалі, він був активний і ні на що не жалівся", – сказав Роман Васильович.
 
До учня збіглися вчителі. Покликали фельдшерку та лікаря швидкої допомоги, що живе неподалік. Вони надавали йому першу медичну допомогу. Тим часом викликали медиків з району. Та Іван так і не опритомнів.
 
"Лікарі одразу сказали, що надії мало. Дорогою до лікарні він помер. Ми всі ніяк не можемо відійти від того горя. Тільки згадаємо – і плачемо. А що вже батьки переживають. То ж він на очах у брата і тата фактично помер.
 
Батько був удома, за ним машину послали одразу. А брат на уроках, зі всіма на подвір’я вибіг", – зазначив директор.
 
Причину смерті школяра ще не встановили. Його тіло забрали на судово-медичну експертизу до Тернополя

Gazeta.ua 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here