Home Місто У Тетерівці руйнується «коробка» садочку, чекаючи державної субвенції

У Тетерівці руйнується «коробка» садочку, чекаючи державної субвенції

178

Біля будівлі Тетерівського дошкільного навчального закладу «Берізка» — цегляні «коробки» майбутніх харчоблоку, пральні та газової котельні. Їх зведено більше року тому, відтоді будівництво зупинилося: грошей немає, пише газета «Житомирщина».

За словами Тетерівського сільського голови Леоніда Мельничука, тендер на суму в 7,5 мільйона гривень на реконструкцію місцевого дитсадка виграло ПП «Подік». Чотири мільйони гривень в якості державної субвенції мають надійти в 2014-2015 роках. Решта суми—на місцевому бюджеті, який поки що не має змоги продовжити розпочате будівництво.

Тим часом цегляні «коробки» потроху руйнуються, а вартість самого будівництва з кожним роком переростає за рамки 7,5 млн. грн.

«Коли я прийшла працювати в дитсадок (1998 рік), в Тетерівці народжувалося за рік лише чотири дитини, а в закладі виховувалося десятеро малят. Йшла мова про його закриття. Так, одне приміщення дитсадка було приватизоване, в ньому мешкають дорослі люди»,—розповіла завідувачка «Берізки» Людмила Чорна.

Нині ситуація з приростом населення Тетерівки кардинально змінилася. У цьому приміському селі щорічно народжується 47 дітей. У 2012 році на обліку в дитячому садочку було 224 дитини від немовлят  до шести років. Із них «Берізку» відвідує 61 дитина. На черзі—ще тридцять малят.

Завідуюча мріє, щоб у садочку було хоча б чотири дитячі групи, для цього в проекті реконструкції заплановано з одноповерхової «Берізки» зробити двоповерхову.

Тетерівський  сільський голова пообіцяв цього літа поставити в «Берізці» нові вікна та провести каналізацію. Втім із  капремонтом  не поспішають, бо чекають на реконструкцію.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here