Home Місто У Центр, де опікуються безхатченками в Житомирі, завезуть обладнання, щоб облаштувати базу...

У Центр, де опікуються безхатченками в Житомирі, завезуть обладнання, щоб облаштувати базу для ремонту одягу та взуття

150

Завдяки спільній підтримці влади міста та області діяльності благодійної організації «Милосердя», за останні два роки вдалось організувати системну роботу  «Комплексному закладі соціального захисту осіб, що потрапили в складні життєві обставини» з допомоги безхатченкам.

Про це на нараді з вирішення питання відшкодування витрат на утримання майна благодійної організації «Милосердя» повідомив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Житомирський комплексний заклад вважаться найкращим в Україні. Зараз у ньому проживає 52 людини, які потребують соціальної підтримки, всього зареєстровано понад 250 осіб. На кожного клієнта закладу заведена особова справа, де зібрана вся інформація про людину для відновлення документів, лікування чи отримання іншої допомоги. За рік до центру звернулись 185 осіб із них половина не із Житомирської області, 5 учасників АТО, 2 вагітних жінки та 25 безхатченків із вищою освітою. Для роботи центру постійно необхідний одяг та взуття, який можна приносити за адресою провулок 1-й Іподромний, 15-а. Завдяки роботі центру у місті Житомирі взимку не замерзла жодна людина.

«Не дай Бог кожному з нас і нашим близьким та рідним потрапити у ситуацію в яку потрапили ці люди. Закривати очі на цю проблему не можна, – говорить міський голова Сергій Сухомлин. – Обласна влада і надалі буде його підтримувати. Іноді ми навіть не розуміємо, що ми б отримали коли б цього центру не було. Часто туди приходять люди, які тільки звільнилися з місць позбавлення волі. У перші дні перебування колишніх в’язнів на волі дуже велика ймовірність скоєння ними повторних злочинів. Це б погіршувало ту ж ситуацію у місті. У центрі живуть люди, яких рідні вигнали з дому. Вони беззахисні і суспільство не може їм допомогти. Центр «Милосердя» зараз виконує функцію «швидкої допомоги» для таких людей. Це відновлення документів,  соціалізація та робота терапія».

Сергій Сухомлин також повідомив, що невдовзі комплексний заклад отримає швейні машинки, які дозволять створити виробничу базу для ремонту одягу та взуття. Також люди які перебувають у закладі активно залучатимуться до громадських робіт по прибиранню міста.

Крім того в планах провести утеплення будівлі закладу, аби створити там максимально комфортні умови роботи для людей, які потребують соціальної допомоги.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here