Home Місто У центрі Житомира почали встановлювати пам’ятник Захисникам України (ВІДЕО)

У центрі Житомира почали встановлювати пам’ятник Захисникам України (ВІДЕО)

1331

У Житомирі на майдані Соборному почали встановлювати центральну частину пам’ятника Захисникам України. Монтаж гранітних фрагментів стели мають закінчити до кінця серпня. Про це повідомляє Суспільне.

Виготовити гранітні фігури для пам’ятника Захисникам України не так просто, це потрібно робити обережно, щоб каміння не тріснуло. Важить фрагмент лабрадориту до 2 тонн. Зараз робітники встановлюють другу фігуру центральної частини стели.

«Після цього буде встановлення стел по периметру. А з понеділка починаємо працювати над сходами», — каже керівник об’єкту Максим Трофімов.

Планують встановити ще 4 бронзові фігури. Їх мають виготовити у Києві упродовж 4 місяців.

«Центральна частина виконується з граніту лабрадорит, який з нашого житомирського кар’єру. А по колу буде Покостівка — це теж вид граніту. Тобто використовуємо два види граніту з наших житомирських кар’єрів», — пояснив він.

Елементи, які скріплюють між собою конструкції, за проєктом мали бути з арматури. Аби поліпшити якість пам’ятника, їх переробили на нержавіючий прут.

Роботи з гранітними виробами планують закінчити до кінця серпня. А бронзові фігури можуть з’явитися на Покрову, у жовтні. Завершити спорудження пам’ятника Захисникам України планують до кінця року.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here