Home Місто У центрі Житомира затримали хабарника з екологічної інспекції

У центрі Житомира затримали хабарника з екологічної інспекції

175

Викриття та затримання «нечистого на руку» посадовця проводили працівники обласного Управління захисту економіки Нацполіції, Управління СБУ та прокуратури Житомирщини. Він одержав 3,5 тисячі гривень неправомірної вигоди. Гроші посадовець вимагав за безперешкодне вивезення піску та невжиття відповідних заходів реагування.

Сьогодні, 19 липня, біля одного з супермаркетів м. Житомира оперативники Управління захисту економіки Житомирщини, співробітники обласного Управління СБУ та слідчі прокуратури затримали посадовця під час одержання неправомірної вигоди у розмірі 3,5 тисяч гривень.

Таку суму завідувач одного із секторів обласного Управління екологічної інспекції вимагав та одержав від жителя м. Чуднова за безперешкодне вивезення піску та невжиття заходів реагування, передбачених функціональними обов’язками еколога.

Факт отримання неправомірної вигоди був задокументований, а грошові кошти вилучені. Вирішується питання про затримання посадовця за ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.

Кримінальне провадження відкрито за ч.3 ст.368 (Одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

УЗЕ в Житомирській області ДЗЕ НПУ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here