Home Місто У Великій Британії відкрився музей злоякісних пухлин мозку

У Великій Британії відкрився музей злоякісних пухлин мозку

129

У Великій Британії відкрився музей, в якому зберігаються зразки злоякісних пухлин мозку. Як повідомляє BBC, сховище клітин, необхідних для різних досліджень, створено на базі Університету Глазго (University of Glasgow).

Керівник проекту професор Університету Глазго Ентоні Челмерс заявив, що вільний доступ до зразків пухлинної тканини підвищить результативність відповідних досліджень, що проводяться як британськими, так і зарубіжними фахівцями.
 
Банк пухлин був створений завдяки пожертвам 30 тисяч фунтів, зібраними Анітою Сміт з Гемпшира, чия 16-річна дочка Шарлотта померла від раку мозку. На її честь новій організації дали ім’я "Банк надії Шарлотти".
 
Челмерс відзначив, що пошук нових засобів лікування раку мозку ускладнюється значною різноманітністю злоякісних пухлин, що вражають орган. Учений висловив сподівання, що велика кількість представлених у банку зразків дозволить прискорити розробку нових видів терапії.
 
У березні 2011 року британська влада оголосила про створення аналогічного банку пухлин грудей. Основне сховище зразків пухлинної тканини буде відкрите в місті Ноттінгем за підтримки місцевого університету та регіонального фонду Національної служби охорони здоров’я (NHS)
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here