Home Місто У відділеннях банку житомиряни можуть отримати картки для оплатити проїзду...

У відділеннях банку житомиряни можуть отримати картки для оплатити проїзду в комунальному транспорті

582

 У житомирські відділення ПриватБанку вже надійшли картки, якими клієнти можуть сплачувати за проїзд у комунальному транспорті.


Понад 1000 карт Visa із миттєвим випуском, обладнані чіпом NFC, із можливістю безконтактної оплати почали видавати безкоштовно у ПриватБанку всім бажаючим житомирянам. Такі картки з терміном дії 4 роки.

“Ще декілька років тому оплата проїзду у транспорті банківською карткою й у європі здавалась фантастикою. А вже нині у невеликому  Житомирі міська рада, ПриватБанк і Visa втілили цю ідею в реальність і впровадили безконтактну оплату банківською картою для проїзду в комунальному транспорті. Понад 2500 власників карток з фото Visa з технологією PayWave від ПриватБанку відразу мали змогу випробувати технологію. Нині ж у відділеннях ПриватБанку вже є і миттєві безкоштовні картки Visa, оформивши які, можна також сплачувати за проїзд”, – розповіла керівник напрямку “Кредитні карти” і “Голд-клуб” Марина Юзефович.

Ще близько 20 000 карт надійдуть у відділення ПриватБанку на Житомирщині до кінця місяця. Крім цього, для членів “Голд-клубу” ПриватБанку заплановано випуск також і картки “Універсальна Голд” платіжної системи Visa з технологією PayWave, які надійдуть у відділення також протягом найближчого часу.

Такими картами клієнти можуть не лише сплачувати за проїзд. За бажанням на картку “Універсальна” (“Універсальна Голд”) від ПриватБанку клієнт може встановити і використовувати кредитний ліміт. Якщо повертати кошти у пільговий період (до 55 днів), то переплати за користування банківськими коштами не буде.

Також, картка “Універсальна” (“Універсальна Голд”)  дозволяє клієнту користуватись вигідними програмами від ПриватБанку, зокрема – “БонусПлюс”, “Оплата частинами”, “Швидкий кредит”.

Наразі оформити картку “Універсальна” платіжної системи Visa із миттєвим випуском із безконтактом можна безкоштовно у будь-якому житомирському відділенні ПриватБанку.

Нагадаємо, Житомир став першим містом в Україні, де запустили принципово нову технологію оплати у транспорті. Така технологія лише починає поширюватись у Європі й у світі в цілому. Однак, уже з 5-го вересня вона доступна для житомирян і дозволяє розраховуватись за проїзд у тролейбусах за допомогою банківської картки платіжної системи Visa будь-якого банку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here