Головна Місто У яких кольорах прикрашати оселю, щоб закликати успіх та багатство

У яких кольорах прикрашати оселю, щоб закликати успіх та багатство

167
0

Цього Нового року треба порушувати правила і робити так, як хочеться, а не як модно. Краще поставити дідуха на столі, ніж ялинку серед кімнати.

Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

"Підтримуйте національні традиції, – закликає астрологиня. – Сатурн – найсильніша планета цієї ночі, буде у Водолії. Це знак стихії Повітря. У дизайні оселі використовуйте образи птахів. Добре, якщо на ялинці висітимуть іграшки із зображенням лебедів, гусей і качок, а також соколів та орлів".

Уникайте золотих гірлянд та кульок. Така пишнота зайва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 19 грудня Житомиром їздитиме Святий Миколай: графік руху святкового авто

"Прикрашайте квартиру яскравими іграшками та гірляндами. Віддавайте перевагу жовтому, червоному, помаранчевому і коричневому. Такі кольори цієї ночі віщуватимуть багатство й успіх. Яскравим має бути усе навколо, навіть страви на столі", – каже астрологиня.

На ялинку повісьте багато гірлянд, особливо із жовтими ліхтариками. В оселі має бути світло.

"Нехай у кімнаті буде кілька затишних куточків, де люди зможуть усамітнитися по двоє-троє і обговорити спільні інтереси, – говорить Максимова. – Недоречною стане гучна музика. Краще мати за столом гітару і поспівати з друзями. Нехай у домі звучать голоси дорогих вам людей. Говоріть один одному компліменти. Це ще більше зближуватиме і надихатиме".

31 грудня підвищується аварійна небезпека. Будьте обережні з вогнем та піротехнікою. Не варто запускати феєрверки.

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here