Home Місто У Житомирі 12 дітей з особливими потребами отримали сертифікати на проходження курсів...

У Житомирі 12 дітей з особливими потребами отримали сертифікати на проходження курсів іпотерапії

222

У Житомирі забезпечили абонементами на 2 курси іпотерапії 12 дітей , які мають ДЦП. Один курс передбачає 8 занять. Іпотерапія – це комплекс фізичних вправ на спеціально навченому коневі, спрямований на емоціональну та фізичну реабілітацію хворих.

Директор центру іпотерапії Олеся Марчук розповіла, яким чином лікують дітей та наскільки подібні курси терапії ефективні.

«Через наш центр за останні роки пройшло 280 дітей. Основні діагнози дітей це аутизм, ДЦП, психомовні порушення, порушення постави, гіперактивність та затримка психо-мовного розвитку. Курс і особливості роботи підбираються під кожну дитину індивідуально, в середньому курси тривають три місяці. Дітки, які відвідують нас вже декілька років мають значні покращення», – зазначила Олеся Марчук, директор центру іпотерапії

Мама дівчинки Уляни, яка проходить курс терапії більше 8 років розповіла про результати та позитивний прогрес у здоров’ї дівчинки:

«Наш діагноз, як і у більшості дітей, що відвідують заняття – ДЦП. Після тривалих занять ми вже можемо спостерігати чіткий прогрес лікування скаліозу. Після терапії у моєї дитини зменшилась кількість приступів епілепсії, бо конячки мають свого роду особливий імпульс на який дитина реагує».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here