Home Місто У Житомирі 160 дітей п’ять днів навчалися співати та грати на різних...

У Житомирі 160 дітей п’ять днів навчалися співати та грати на різних музичних інструментах

96

Вже вдруге у Житомирі Дружина Президента Марина Порошенко відвідала гала-концерт музично-освітнього табору «Music Camp International» та привітала дітей-учасників проекту.

Захід пройшов, 1 вересня у Житомирському обласному українському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги. Серед гостей гала-концерту – Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, міський голова Сергій Сухомлин.

За словами Марини Порошенко, такі ініціативи дають дітям можливість не лише розкрити свої таланти, а допомагають знайти нових друзів, соціалізуватися і вчать досягати поставленої мети.

«Я нейморівно щаслива, що сьогодні у Житомирі разом з вами, дітьми, присутня на гала-концерті музично-освітнього табору «Music Camp International». Це унікальна можливість для дітей без музичної освіти всього за кілька днів навчитися співати та грати на різних музичних інструментах. Дуже важливо, що така традиція стала вже для нас звичною. З року в рік більше 15 тисяч дітей з усієї України взяли участь у проекті. І це дає можливість відкрити безліч талантів, які сьогодні подарують нам позитивні емоції та враження», – зазначила Дружина Президента.

Під час гала-концерту учасників кемпу виконали 7 музичних пісень у супроводі симфонічного оркестру.

Загалом у рамках проведення «Music Camp International» на Житомирщині 160 дітей протягом п’яти днів навчилися співати та грати на різних музичних інструментах – на віолончелі, гітарі, дзвіночках. Серед цьогорічних учасників – 38 дітей з особливими потребами, з якими працювали вчителі, які пройшли навчання в Києві.

Організатор Music camp International у Житомирі, голова ГО «Житомир, зроби голосніше!» Людмила Зубко наголосила, що цей проект є дуже важливим для дітей: «Адже він направлений на програмування щасливого майбутнього для наших дітей. Тому зараз хочу подякувати всім, хто посприяв тому, аби Music Camp International відбувся на Житомирщині».

Довідково: Проект «Music Camp International» має на меті розвиток дітей, навчання вчителів, зміцнення громади за допомогою сили музики. Табори вже відбулись в Києві, Одесі, Львові, Вінниці, Черкасах, Запоріжжі, Чернівцях, Стрию. Загальна кількість учасників досягла 15 000.

Засновник та президент програми Констанція Фортунате – диригентка, викладачка, розробниця власних навчальних курсів. Пані Фортунато з 2014 року має звання Почесного Посла Миру в Україні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here