Home Місто У Житомирі 19 та 26 грудня пройдуть святкові новорічні заходи для дітей

У Житомирі 19 та 26 грудня пройдуть святкові новорічні заходи для дітей

186

Під патронатом голови ОДА 19 грудня пройде обласний захід для дітей «Святий Миколай, до нас у гості завітай», а 26 грудня – свято Нового року у приміщенні Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім. І. Кочерги.

Про підготовку та проведення свят для дітей Житомирщини йдеться у розпорядженні №462, яке Ігор Гундич підписав вчора, 22 листопада.

Відповідно до документу, у період новорічних та різдвяні свят, а також під час зимових канікул 2018/19 навчального року у районах та містах області:

– проводитимуть концерти, обрядові вистави, театральні постановки, інші дійства для дітей до Дня Святого Миколая, новорічних і різдвяних свят;

– відвідуватимуть такі заходи насамперед діти з пільгових категорій населення;

– для школярів під час зимових канікул організовуватимуть поїздки та екскурсії до театрів, кінотеатрів, музеїв, інших закладів культури і мистецтва;

– у грудні 2018 року проведуть свята Новорічної ялинки.

Також під патронатом голови ОДА Ігоря Гундича у м. Житомир проведуть:

– 19 грудня – обласний захід для дітей пільгових категорій «Святий Миколай, до нас у гості завітай»;

– 26 грудня – свято Нового року у приміщенні Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги.

Крім цього, новорічні свята влаштують для вихованців Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» Житомирської обласної ради.

Всі діти пільгових категорій, які візьмуть участь у новорічних виставах, отримають подарунки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here