Home Місто У Житомирі 58 проектів бюджету участі допущено до голосування

У Житомирі 58 проектів бюджету участі допущено до голосування

160

Під час засідання Координаційної ради з питань впровадження бюджету участі, 4 вересня, до загальноміського голосування було допущено 58 проектів.

Про це повідомляє прес-служба міськради

Верифікація – перевірка проектів виконавчими органами міської ради – була завершена 31 серпня. За час перевірки, яка тривала впродовж трьох місяців, авторами спільно з Координаційною радою та виконавчими органами була проведена робота з оптимізації та усунення недоліків проектів.

«У 2017 році верифікація по кожному проекту була проведена більш детально, з метою усунення проблем, які могли виникнути на етапі реалізації – у разі перемоги проекту. Крім того, впродовж трьох місяців були проведені зустрічі авторів з виконавчими органами, які пояснювали зауваження та давали поради для поліпшення проектів. Впродовж серпня постійно відбувались засідання робочих груп Координаційної ради на яких розглядали проекти та шукали варіанти вирішення недоліків, що могли стати причиною недопуску проектів до голосування», – розповів Сергій Намєснік, голова Координаційної ради з питань впровадження Бюджету участі у місті Житомирі.

У 2017 році за допомогою електронної платформи Громадський проект житомиряни подали 103 проекти, з яких чотири проекти були видалені з системи самими авторами ще на етапі модерації. 99 проектів були допущені до верифікації виконавчими органами міської ради. За результатами верифікації до голосування допущені 58 проектів, ще авторам двох проектів дали можливість внести зміни у семиденний термін. 40 проектів не були допущення до голосування у зв’язку з причинами: «знято автором», «знято за погодженням автора» та «знято» (відповідно до висновку профільного виконавчого органу та рішення Координаційної ради).


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here