Home Місто У Житомирі активіст хоче через суд скасувати рішення виконкому про дозвіл на...

У Житомирі активіст хоче через суд скасувати рішення виконкому про дозвіл на продаж алкоголю у День міста

136

"Звернувся до суду для скасування рішення виконкому міської ради. Вважаю рішення про дозвіл продажу алкоголю на День міста незаконним, буду доводити це у суді та домагатися скасування цього ганебного рішення, – написав на своїй сторінці в соцмережі житомирський активіст Микола Череднік. –  При прийнятті рішення було порушено регламент міської ради та Закон України «Про доступ до публічної інформації» (процедурні порушення). Рішенням порушено ряд законів та постанов Кабміну щодо обігу та продажу алкогольних напоїв.

А тепер про високі заробітні плати юридичного відділу міської ради, який би мав повідомити, що це рішення виходить за повноваження виконкому.

Відповідно до ЗУ «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» виконавчий комітет Житомирської міської ради міг або ЗАБОРОНИТИ, або ОБМЕЖИТИ продаж алкоголю, але він не міг ДОЗВОЛИТИ це робити.

Читайте також: Виконком передумав і дозволив продавати продаж слабоалкогольних напоїв на День Житомира

Це має стати початком кінця приймання рішень виконкомом через «коліно» в обхід регламенту та законів, бо комусь дуже треба позитивне рішення".

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here