Home Місто У Житомирі акція «Вставай, Україно!» розпочалася із зібрання учасників на майдані...

У Житомирі акція «Вставай, Україно!» розпочалася із зібрання учасників на майдані Перемоги

137

Сьогодні, 6 квітня 2013 року, в Житомирі розпочалося проведення акції «Вставай, Україно!», ініціаторами якої є опозиційні політичні сили.

Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Житомирській області

Під час заходу для забезпечення охорони громадського порядку та безпеки учасників  акції та жителів обласного центру працівники органів внутрішніх справ проводять додаткові організаційні заходи.

Зокрема, відповідно до заявки організаторів (лист Житомирської обласної організації партії ВО «Батьківщина» від 03.04.2013 №2227) планом проведення акції передбачено переміщення учасників з майдану Перемоги до майдану Корольова, до місця проведення мітингу.

Заявлена орієнтовна кількість учасників зібрання до 10 тисяч осіб.

Для проведення мирної ходи інспекторами ДАІ  тимчасово та частково обмежено рух автотранспорту по вул. Театральній – Великій Бердичівській до майдану С.П. Корольова. Термін обмежень руху до 30 хвилин, водночас організовано об’їзд транспортних засобів по паралельних вулицях.

Станом на 11.45 кількість учасників зібрання складає до 500 чоловік. Порушень громадського порядку на цю годину не зафіксовано.

Загалом для забезпечення правопорядку і безпеки дорожнього руху під час заходів, які триватимуть до 13.30, залучено до 50 працівників міліції.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here