Home Місто У Житомирі без води залишилися 27 багатоповерхівок та 120 приватних будинків

У Житомирі без води залишилися 27 багатоповерхівок та 120 приватних будинків

205

Внаслідок аварії на житомирському водогоні, який відбувся 25 травня о 17:00, на насосній станції другого підйому стався збій у роботі автоматики, виник скачок тиску і як наслідок – 23 пориви водомереж. Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Три аварійні бригади водоканалу оперативно ліквідували прориви на найбільш важливих ділянках міста – дюкер на вулиці Зеленій та на вулиці Космонавтів, 48а. 

На сьогоднішній ранок бригади продовжують працювати, аби ліквідувати ще 20 поривів. Без водопостачання залишаються 27 багатоповерхових будинків і 120 приватних, а також три дитячих садочки.

«До кінця дня ми плануємо оперативно відновити водопостачання та забезпечити повну ліквідацію проривів. Працюватимемо до повного виконання робіт, щоб всі мешканці нашого міста сьогодні були з водою», – переконує директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін.

«Аварійна ситуація локалізується  і силами комунальних підприємств. Вчора було проведено спеціальну нараду…  Максимально докладемо зусилля для відновлення благоустрою на цих всіх об’єктах. Також проводяться заходи щодо підвозу води. Наразі працюють два автомобілі, які  підвозять воду до тих будинків, у яких проблеми з водопостачанням», – додав заступник міського голови Олександр Шевчук. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here